Inne usługi od wnm®, Twojego JTL-Premium-Servicepartner

Jesteśmy agencją oferującą pełen zakres usług. Naszym ostatecznym celem jest uzyskanie przez Ciebie wszystkich produktów i usług z jednego źródła, bez potrzeby nawiązywania kontaktu z wieloma partnerami celem rozwiązywania problemów lub wprowadzania swoich potrzeb w życie. Z tego powodu w wnm® polegamy na silnym i kompetentnym zespole z różnymi specjalizacjami. Przywiązujemy dużą wagę do komunikacji wewnętrznej i wymiany między działami. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu całościowe produkty i usługi, które sprawdzają się na rynku od lat. Oferujemy nie tylko szybkie i merytoryczne porady dotyczące poszczególnych produktów JTL, ale również oferujemy odpowiednie usługi techniczne lub opcje sprzętowe dla Twojego hostingu. Zapoznaj się z naszą ofertą lub bezpośrednio wyślij nam zapytanie. W Niemczech i w Polsce, wnm® jest idealnym partnerem dla E-Commerce w Polsce. Łączymy doświadczenie i innowacyjność i cieszymy się na współpracę z Tobą, aby razem z Tobą budować Twój długoterminowy sukces.

Zalety wnm®

– Agencja z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku
– Najlepsze usługi z gwarancją dostępności przez telefon i e-mail
– Kompetentny i wyszkolony zespół
– Dostępni polscy współpracownicy
– Własne serwery dla pewnego hostingu
– Full-Service-Agentur – otrzymujesz wszystko u jednego dostawcy
– Przydzielona osoba kontaktowa z dobrą dostępnością
– 24-godzinna linia alarmowa
– JTL-Wawi-Cloud-Hosting dla profesjonalnego wykorzystania zarządzania towarami
– JTL-Shop-Hosting
– Wiele innych produktów i usług dla Twojego sukcesu
– JTL-Service i doradztwo

Zalety wnm®

– Agencja z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku
– Najlepsze usługi z gwarancją dostępności przez telefon i e-mail
– Kompetentny i wyszkolony zespół
– Dostępni polscy współpracownicy
– Własne serwery dla pewnego hostingu
– Full-Service-Agentur – otrzymujesz wszystko u jednego dostawcy
– Przydzielona osoba kontaktowa z dobrą dostępnością
– 24-godzinna linia alarmowa
– JTL-Wawi-Cloud-Hosting dla profesjonalnego wykorzystania zarządzania towarami
– JTL-Shop-Hosting
– Wiele innych produktów i usług dla Twojego sukcesu
– JTL-Service i doradztwo

JTL-Service und-Beratung

Chętnie Ci pomożemy!

Jesteśmy certyfikowanym partnerem premium JTL. Od wielu lat pracujemy jako partner firmy i wielokrotnie udowodniliśmy nasze skuteczne działanie. Chętnie pomożemy Ci w kwestiach związanych z asortymentem JTL. Na wszystkich rozwiązaniach, od JTL-Shop, przez JTL-Wawi, aż po konkretne rozwiązania, takie jak JTL-Connector czy eazyAuction, znamy się doskonale. Ponadto wiele naszych produktów stanowi doskonałe uzupełnienie dla wszystkich użytkowników oprogramowania JTL. Dzięki temu możesz prowadzić swoje zarządzanie towarem w opłacalny i wygodny sposób za pośrednictwem jednego z naszych serwerów w chmurze, korzystając jednocześnie z wielu zalet. Zamiast korzystać z komputera lokalnego, JTL-Wawi umożliwia migrację do sieci i pełną elastyczność przy takiej samej funkcjonalności.

Marketing i optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych

Technologia nie jest wszystkim co niezbędne, aby odnieść sukces w sieci. Dlatego nasz zespół obejmuje ekspertów ds. SEO i marketingu, którzy mogą pomóc w optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Prowadzisz JTL-Shop, ale nie potrafisz samodzielnie stworzyć odpowiednich słów kluczowych? Wspólnie opracujemy koncepcję, która pomoże Ci uzyskać większą widoczność i zasięg. Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych oznacza przede wszystkim utrzymanie piłki. Nie jest to realizowane tylko kilkumiesięczną pracą. Zamiast tego witryna musi być stale optymalizowana i uzupełniana nowymi, świeżymi treściami, aby nie stracić znaczenia dla Google lub innych wyszukiwarek. Nasi pracownicy pomagają również w zrozumieniu SEO, dzięki czemu możesz uniknąć błędów w przyszłości oraz zwiększyć widoczność strony.

Czekamy na Twój telefon!

Szkolenie JTL

W naszych lokalizacjach w Niemczech, Bayreuth, Gifhorn, Lüneburg i Wuppertal oferujemy regularne szkolenia. Do tematów należą na przykład JTL-Wawi lub JTL Shop 4 lub 5, a podczas szkoleń wyjaśniamy zainteresowanym sprzedawcom internetowym, w jaki sposób mogą dalej optymalizować ich obsługę w przyszłości. Nasze kursy szkoleniowe są idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników, oraz zawsze dostosowujemy poziom do poziomu uczestników, tak aby każdy wrócił do domu z nowym doświadczeniem i wiedzą. Szkolenia można rezerwować jako szkolenia indywidualne lub grupowe. Istnieje również możliwość kształcenia na odległość lub prowadzenia webinariów. Jeśli prowadzisz firmę z pracownikami niemiecko- lub polskojęzycznymi w Polsce i jesteś zainteresowany szkoleniem na tematy związane z JTL, skontaktuj się z nami.

Ponadto oferujemy indywidualne szkolenia na tematy takie jak JTL-WMS, JTL-eazyAuction, Amazon i wiele innych produktów z oferty oprogramowania JTL.

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu na miejscu, zalecamy zabranie ze sobą laptopa, na którym zainstalowano lub zostanie zainstalowany JTL-Wawi. Zawsze lepiej działać na własnym komputerze, a zdobyte doświadczenie i wiedza mogą być wtedy lepiej wykorzystane. Na życzenie udostępniamy jednak również komputer osobisty i stację roboczą, na których można pracować podczas szkolenia.

Darmowe materiały dla każdego szkolenia
Biorąc udział w jednym z naszych szkoleń, zawsze otrzymasz kompleksowy pakiet materiałów szkoleniowych. Pozwala to w pełni skupić się na tym, co przekazywane jest podczas szkolenia. Zawsze możesz później ponownie odtworzyć wszystkie informacje.