JTL-Connector – Połącz Wawi z systemami sprzedażowymi

Nie każdy sprzedawca internetowy korzysta ze JTL-Shop. Często sklep internetowy istnieje już od lat. Użytkownicy zorganizowali własny system sklepu i cenią sobie wiele jego funkcji. Kompletny transfer sklepu nie wchodzi często z wielu przyczyn w grę. Jednak ponieważ sprzedawcy są często zainteresowani centralną aplikacją, taką jak JTL-Wawi, JTL opracowała JTL-Connector. JTL-Connector łączy zarządzanie towarem ze sklepem zewnętrznym, takim jak Gambio, WooCommerce lub Shopware. JTL-Connector tworzy interfejs łączący system zarządzania towarem z odpowiednim systemem sprzedażowym.

Dla kogo JTL-Connector nadaje się w szczególności

Dla początkujących przedsiębiorców i startupów

Każdy, kto chce w pełni wystartować z własnym biznesem online, z pewnością wybrał już system dla sklepu internetowego. Aby od samego początku móc organizować wszystkie zadania związane z E-Commerce, w grę powinno wchodzić również JTL-Wawi. JTL-Connector może być w szczególności korzystne dla rosnących przedsiębiorców. Możesz łatwo stworzyć połączenie pomiędzy Wawi a wybranym przez Ciebie systemem sprzedażowym. JTL-Connector ma przy tym tę zaletę, że jest często dostarczany przez JTL całkowicie bezpłatnie. Będziesz wtedy mógł kontrolować swój sklep internetowy centralnie z JTL-Wawi i możesz mieć jasny podgląd na wszystkie ważne informacje. Jeśli korzystasz z systemu zarządzania towarem od samego początku, szybko ustanowisz profesjonalne procesy robocze i wyprzedzisz konkurencję. Po podłączeniu Wawi przez JTL-Connector, możesz również bez problemu korzystać z pozostałych rozwiązań oprogramowania JTL. Możesz użyć JTL-eazyAuction do sprzedaży przez Amazon lub eBay lub zoptymalizować swój proces wysyłki z JTL-Shipping. Jako początkujący przedsiębiorca często potrzebujesz tylko kilku korekt i wtyczek, aby dostosować JTL-Connector do swojego sklepu. Jesteśmy dostępni jako JTL-Premium-Servicepartner i chętnie wesprzemy Cię z modyfikacjami, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z Wawi w nieograniczony sposób.

Dla wieloletnich przedsiębiorców

Od wielu lat prowadzisz sklep internetowy w Gambio, WooCommerce lub u innego dostawcy? Korzystanie z JTL-Wawi nie stanowi więc już dla Ciebie problemu i możesz szybko uporządkować procesy w funkcjonalny sposób w jednej aplikacji. JTL otrzymał wiele próśb od takich sprzedawców, zanim opracowano JTL-Connector. Zainteresowanie Wawi zawsze było duże, chociaż wielu sprzedawców nie zgodziło się na przejście do sklepu JTL. W większości przypadków zainwestowali już wiele w swój własny sklep i specjalne dostosowania, z których nie chcieli zrezygnować. JTL-Connector otwiera teraz drzwi dla tych sprzedawców. Można teraz dodać Wawi bez wprowadzania zmian w sklepie, a JTL-Connector zapewnia interfejs do wszystkich popularnych systemów sklepowych. Dzięki wielu w pełni zautomatyzowanym procesom w Wawi, codzienna praca może być teraz wykonywana jeszcze lepiej i możliwe jest szybsze przetwarzanie dużej ilości zamówień. Bezpłatny JTL-Connector nie jest jednak najłatwiejszy do zastosowania dla sklepów z wieloma modyfikacjami. Trzeba tutaj dokonać dokładnego połączenia, aby do Wawi dostarczone zostały wszystkie niezbędne dane. JTL-Connector musi zostać dostosowany przez partnera JTL. Wymaga to różnych wtyczek i modyfikacji, których nie mogą wykonać niewyszkoleni sprzedawcy. wnm® również tutaj jest Twoim partnerem i pomoże Ci efektywnie łączyć się z JTL-Wawi, dzięki czemu możesz korzystać z wielu zalet także w swoim systemie sprzedażowym.

Dla wielu użytkowników

Wielu sprzedawców polega nie tylko na jednym systemie sprzedażowym. Prowadzą oni wiele sklepów internetowych, często z różnym asortymentem dla zupełnie różnych grup docelowych, oraz w pełni wykorzystują różne zalety dostawców zewnętrznych. Za pomocą JTL-Connector można również obsługiwać równolegle kilka systemów sprzedażowych, na przykład Gambio, Shopware i JTL-Shop. Wszystkie sklepy internetowe mogą być wówczas kontrolowane w JTL-Wawi. Za pomocą modułu Multishop i JTL-Connector można połączyć się teoretycznie z dowolną liczbą sklepów z różnych oprogramowań sprzedażowych. Możesz kontrolować i organizować poszczególne asortymenty centralnie w swoim JTL Wawi. Konieczna jest tylko adaptacja JTL-Connector do odpowiednich wymagań Twojego sklepu. Z reguły pracuje się tu z wieloma wtyczkami. JTL-Connector musi być skonfigurowany w taki sposób, aby zapewniał funkcjonalny interfejs i łączenie wszystkich funkcji sklepu w Wawi. Z przyjemnością wesprzemy Cię w tym momencie jako partner serwisowy i połączymy JTL-Wawi z Twoimi sklepami internetowymi.

Nasze usługi – prawidłowe połączenie z Twoim sklepem internetowym

JTL-Connector jest tak dobry, jak technologia, która za nim stoi. Dla sprzedawców internetowych oznacza to, że ich JTL-Wawi będzie w pełni działać tylko wtedy, gdy JTL-Connector zapewni dwukierunkowy interfejs dla płynnego przejścia i szybkiego przesyłania danych. Tylko wtedy możliwe jest centralne wykonywanie całej pracy w Wawi i stworzenie w pełni funkcjonalnej symbiozy między Twoim sklepem a oprogramowaniem. Standardowy JTL-Connector nie jest do tego dostosowany. Jest on odpowiedni tylko dla sprzedawców, którzy używają bardzo prymitywnego oprogramowania sprzedażowego i nie używają aktywnych wtyczek ani modyfikacji.

Dla wszystkich innych wymagane są korekty. Jako partner serwisowy JTL jesteśmy odpowiednim partnerem również dla Ciebie. Specjalizujemy się w pracy z JTL-Connector i chętnie pomożemy Ci w obsłudze i pomocy technicznej. Oznacza to, że zawsze masz możliwość zadawania pytań dotyczących codziennego użytkowania JTL-Connector. Możesz polegać na naszej profesjonalnej pomocy telefonicznej i e-mailowej.
Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w branży i z różnymi sprzedawcami internetowymi. Zapewniamy optymalny interfejs pomiędzy Wawi a Twoim istniejącym sklepem internetowym. Wyślij nam zapytanie.