JTL-Wawi – Bezpłatne zarządzanie towarem dla Twojego sklepu internetowego

Zarządzanie towarem JTL stało się dla wielu sprzedawców internetowych najważniejszym narzędziem w codziennych procesach. Dzięki Wawi kontrolujesz i optymalizujesz wszystkie procesy. Począwszy od przyjęcia sprzedaży do zarządzania magazynem, Wawi jest pomocnym i funkcjonalnym wsparciem. Funkcje takie jak przejrzyste zarządzanie artykułami, importowanie indywidualnych opisów i plików graficznych lub połączenia z serwisami eBay i Amazon sprawiają, że zarządzanie towarem jest niezbędne dla wielu sprzedawców.


Zarządzanie artykułami i asortymentem

Proste i elastyczne zarządzanie asortymentem i artykułami w oparciu o przyjazny dla użytkownika JTL-Wawi.


Zakupy

JTL-Wawi oferuje kompleksowy system zamówień i pogląd na cały proces zakupów.


Sprzedaż

JTL-Wawi obejmuje wszystkie ważne informacje, od tych związanych ze sprzedażą, ofertami i weryfikacją zamówień, aż po do księgowość.


Integracja sklepów internetowych

JTL-Wawi umożliwia zintegrowanie różnych systemów sklepów internetowych. Możliwa jest również integracja zewnętrznych dostawców za pośrednictwem JTL-Connector.


Zwroty

Wymiana – żaden problem!
Dzięki JTL-Wawi możesz sprawnie i łatwo zarządzać zwrotami i uzyskać zadowolenie klienta.


Klienci

Zarządzaj bazą klientów w prosty i kompleksowy sposób za pośrednictwem JTL-Wawi. Dane klientów ze sklepów internetowych i serwisów sprzedażowych są automatycznie przekazywane do JTL-Wawi.


Magazyn

Możesz mieć oko na swoje stany zarówno dla standardowych magazynów, jak i dla magazynów JTL-WMS lub magazynów Fulfillment.


Integracja z serwisami sprzedażowymi

Integracja z Amazon i Ebay jest możliwa dzięki płatnemu interfejsowi JTL- eazyAuction. Działania i przepływy są łatwe do kontrolowania w JTL-Wawi.


Wysyłka

Miej oko na całą swoją administrację wysyłkową, niezależnie od tego czy zarządzasz niewielkim, czy dużym sklepem internetowym.

JTL-Wawi jest odpowiednie dla wszystkich sprzedawców

Dla rozpoczynających przedsiębiorców i startupów

Planujesz założenie nowego sklepu internetowego lub masz już pewne doświadczenie, ale teraz chcesz skorzystać z profesjonalnego oprogramowania? JTL Wawi jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Dobry pomysł na biznes przestaje wystarczać, by osiągnąć sukces. Procesy w codziennej działalności muszą być przeprowadzane prawidłowo. Dzięki JTL-Wawi tworzysz idealną podstawę do budowania swojej firmy. Od wielu lat JTL wspiera sprzedawców online dzięki rozwiązaniom programowym wysokiej jakości, idealnie dopasowanym do potrzeb E-Commerce. Zarządzanie towarem JTL jest szczególnie przyjazne dla początkujących i szybkie w konfiguracji. Nawet jeśli jesteś pod presją czasu, Wawi jest dla Ciebie gotowe do uruchomienia w ciągu kilku dni. System zarzadzania towarem jednoczy centralnie wszystkie ważne obszary biznesowe. Począwszy od zakupów, poprzez sprzedaż i klientów, po magazynowanie i wysyłkę, znajdziesz wszystkie ważne informacje w jednej aplikacji. Ponadto początek z Wawi jest dla Cebie bezpłatny. Standardowa wersja JTL-Wawi jest bezpłatna. Program można następnie rozszerzyć na życzenie i można go dalej rozbudowywać za pomocą modułów w uczciwej skali cenowej. Możesz wtedy kontrolować całą swoją firmę w systemie zarządzania towarem. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o produktach i klientach. Zawsze masz pełen pogląd, kontrolujesz ceny, swój sklep internetowy lub zewnętrzne serwisy sprzedażowe. Dodatkowe rozwiązania JTL umożliwiają łączenie się z eBay lub Amazonem jako kanałami sprzedaży. Rozwiązania takie jak JTL-stacja pakowania+ lub JTL-Shipping pomagają w procesie pakowania i komisjonowania. Nawet przy niewielkim budżecie, JTL-Wawi oferuje wyjątkowe i atrakcyjne usługi, które znacznie upraszczają codzienną działalność. W przypadku indywidualnych rozwiązań i życzeń, pomożemy Ci jako partner serwisowy JTL i zapewnimy personalizację, korekty i dodatki.

Dla zmieniających oprogramowanie innej firmy

JTL-Wawi nie jest jedynym oprogramowaniem do zarządzaniem towarem. Jeśli zdecydowałeś się przełączyć z innego dostawcy na JTL, otrzymasz niezbędne dla transferu wsparcie od JTL lub partnera serwisowego. Dla sprzedawców online najważniejsze jest, aby być kompatybilnymi z programami, z których korzystają. JTL-Wawi umożliwia szybkie i łatwe importowanie z różnych istniejących aplikacji, dzięki czemu można teraz centralnie łączyć i kontrolować wszystkie dane w jednym programie. W porównaniu z innymi rozwiązaniami, Wawi imponuje swoją wysoką funkcjonalnością. Możliwe jest tutaj zmniejszenie przerw w pracy systemu i dzięki centralizacji nie trzeba ciągle przełączać się pomiędzy różnymi programami. Jako użytkownik zachowujesz pełną kontrolę i decydujesz, jakie dane chcesz przechowywać i przetwarzać w JTL-Wawi. Dużą zaletą zarządzania towarem jest to, że JTL stale stawia na innowacje i dalszy rozwój. Podczas gdy od wielu dostawców oprogramowania otrzymujesz ostateczny produkt, JTL angażuje się w innowacje i rozwój. Nowe aktualizacje pojawiają się w regularnych odstępach czasu, co oprócz nowych funkcji obejmuje wiele ulepszeń. Zwłaszcza w szybko rozwijającej się branży E-Commerce daje to ogromne korzyści, gdy można szybko reagować na nowe trendy i zmiany. Jako sprzedawca nie musisz się martwić, ponieważ Twoje oprogramowanie jest zawsze zgodne z nowymi aktualizacjami. JTL pozwala również na czystą i szybką migrację danych. Najprawdopodobniej zgromadziłeś dotychczas wiele cennych danych klientów, z których nie chcesz zrezygnować. JTL-Wawi wyposażone jest w wyrafinowane funkcje importu i eksportu, dzięki czemu Twoje dane są zawsze gotowe. Inne praktyczne rozwiązania JTL, takie jak JTL-Ameise lub JTL-Fulfillment Network, są zawsze kompatybilne z zarządzaniem zapasami i mogą być łatwo połączone z aplikacją, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z zalet JTL.

Dla rosnących przedsiębiorców na drodze do sukcesu

Zwłaszcza sprzedawcy online, których dotyka krótkoterminowy i raczej nieplanowany wzrost, często muszą szybko zmieniać swoje wewnętrzne struktury. Każdego dnia przychodzą niezliczone zamówienia, którymi trudno zarządzać bez właściwej organizacji. Ponownie, JTL-Wawi jest świetnym rozwiązaniem do automatyzacji wielu procesów i do zarządzania większą ilością organizacji, nawet przy dużej liczbie zamówień i szybkim rozwoju. Inne systemy przy dużej liczbie klientów są szybko eksploatowane do granic możliwości. Zarządzanie towarem JTL jest jednak odpowiednie dla mniejszych i większych przedsiębiorców i może rosnąć razem z nimi w rozsądnej cenie. Nawet duże ilości, jak dziesiątki tysięcy przesyłek miesięcznie, można łatwo obsługiwać za pomocą Wawi. Automatyzacja za pomocą JTL-Ameise lub JTL-Workflow zapewnia przy tym zauważalne oszczędności czasu. Możesz zaangażować swoich pracowników tam, gdzie są potrzebni i uzyskać prawdziwą wartość dodaną. W połączeniu z innymi rozwiązaniami z rodziny produktów JTL, Wawi oferuje wiele korzyści firmom, które chcą szybko się rozwijać. Możesz łączyć się, organizować operacje i magazyny, łączyć rachunkowość i prowadzić działalność centralnie w jednej aplikacji. Jeśli jesteś zainteresowany jeszcze większą wydajnością, JTL doradza również współpracę z partnerami serwisowymi i partnerami technologicznymi. Z przyjemnością dokonamy wszelkich pożądanych zmian, dostosujemy oprogramowanie do Twoich upodobań i dodamy narzędzia i funkcje potrzebne Twojej firmie.
Szeroka gama funkcji JTL-Wawi oferuje wiele korzyści dla użytkowników. Tutaj sprzedawcy internetowi mogą centralnie zarządzać wszystkimi niezbędnymi operacjami w wysoce funkcjonalnej i wydajnej aplikacji. Chętnie pomożemy Ci w skonfigurowaniu i utrzymaniu Twojego Wawi, doradzimy Ci odpowiednią ofertę hostingu lub przeszkolimy Cię w prawidłowej obsłudze.
Zadzwoń lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, a my przedstawimy Ci indywidualną ofertę.