O Nas

Jako agencja E-Commerce, wnm® świadczy usługi w zakresie handlu online, hostingu i SEO od ponad 15 lat. W ostatnich latach dodano różne lokalizacje w całych Niemczech, dzięki czemu możemy zaoferować ogólnokrajowe wsparcie. W 2018 r. podjęto decyzję o zaoferowaniu międzynarodowej obsługi klienta również w Europie, a wiele dobrze znanych produktów wnm® będzie również dostępnych w przyszłości w języku polskim. Szczególnie cieszymy się, że możemy zaoferować usługi również dla JTL Polska.

Ponad 15 lat wnm® - tutaj doświadczenie i innowacyjność idą w parze

Uważamy się za Agencję Fullservice i zawsze skupiamy się na naszych klientach. Celem jest przy tym zawsze długoterminowa współpraca. Z tego powodu zawsze najpierw przeprowadzamy długie konsultacje, podczas których klienci mogą nie tylko przekazać nam, czego oczekują od współpracy, ale możemy także pokazać im niewykorzystany dotąd potencjał. Dzięki naszemu wyjątkowemu wglądowi w świat E-Commerce i naszemu doświadczeniu we wspieraniu zarówno większych, jak i mniejszych firm, możemy pomóc każdemu klientowi, stosując odpowiednie zalecenia i środki, aby możliwe było odniesienie większego sukcesu. Dbamy o projekty, dostarczamy sugestii, projektujemy Twój sklep internetowy lub wspieramy w korzystaniu z rozwiązań oprogramowania JTL, takich jak JTL-Wawi lub JTL-Connector. Nasza oferta jest często uzupełniana przez odpowiednie produkty, dzięki czemu posiadamy w ofercie na przykład idealny hosting dla oferowanego zarządzania towarami.
Skorzystaj z naszego doświadczenia i pomysłów naszych wykwalifikowanych pracowników. Wspólnie pomożemy Ci poprawić pozycję w sieci, poprawić pozycję w rankingu Google i zwiększyć sprzedaż. Doradzamy w zakresie wszystkich produktów JTL, abyś mógł ponownie skoncentrować się na swojej podstawowej działalności, a oprogramowanie mogło być w pełni wykorzystane. Szczególnie w handlu online ważne jest, aby zawsze być o krok przed konkurencją. Razem z nami osiągniesz pożądaną przewagę i sukces online.
Wyślij nam zapytanie teraz.

Zweryfikowana dostępność naszych serwerów