JTL-Wawi Hosting (MSSQL) – Hosting w chmurze dla Twojego zarządzania towarem

Dla wszystkich użytkowników JTL-Wawi polecany jest w szczególności nasz hosting JTL-Wawi MS SQL. Dzięki hostingowi w chmurze i hostingowi vServer, spełniamy wszystkie wymogi handlu elektronicznego i zarządzania towarem, co pozwala na jeszcze wydajniejsze korzystanie z oprogramowania. JTL-Wawi Hosting (MSSQL) – Hosting w chmurze dla Twojego zarządzania towarem.

Offizielles Mitglied der Initiative

Cloud Hosting
Cloud Hosting

Każdy, kto korzysta z JTL-Wawi bez serwera, jest zawsze związany z funkcjonalnością własnej technologii. W tym celu często kupowany jest dodatkowy komputer, za pośrednictwem którego właściciel firmy i poszczególni pracownicy mogą wywoływać system zarządzania towarem. Jest to niepraktyczne z wielu powodów. Komputer musi być stale uruchomiony, aby Wawi mogło być synchronizowane w czasie rzeczywistym. Korzystanie z dostępu do JTL-Wawi stwarza również ryzyko związane z bezpieczeństwem. Dlatego bardziej korzystne jest utworzenie dostępu w chmurze, aby każdy pracownik z odpowiednimi uprawnieniami mógł podłączać się na serwer i mieć dostęp do zarządzania towarem z własnego komputera. Zapewnia to elastyczność. Nie jesteś już związany z jednym miejscem i indywidualnym sprzętem. Zamiast tego możesz uzyskać dostęp do JTL-Wawi zarówno ze swojego magazynu, jak i podczas urlopu oraz z biura. Jedynym wymaganiem jest stabilne połączenie internetowe. Z przyjemnością doradzimy Ci w możliwościach, jakie daje vServer, abyś mógł w pełni wykorzystać pełen zakres funkcji swojego systemu zarządzania towarem JTL.

Hosting w chmurze/vServer od wnm®

Dzięki naszej ofercie hostingu możesz czerpać korzyści z najwyższej jakości i najlepszego doradztwa. Łączymy wysokiej jakości markowy sprzęt z optymalną obsługą i dodatkowymi usługami na życzenie. Należą do nich na przykład codzienne kopie zapasowe, dostęp do zdalnego pulpitu i wiele innych. Nasze serwery wyposażone są w dyski Samsung SSD, które są wyjątkowo bezpieczne. Jeśli zdecydujesz się na pakiet hostingowy wnm®, skorzystasz dodatkowo z naszej całodobowej infolinii awaryjnej. Nie będziesz sam w przypadku awarii. Dzięki nam zawsze możesz uzyskać kontakt z kimś, kto sprawi, że Twój sklep internetowy wróci do pracy, nawet w późnych godzinach. Dbamy o stronę techniczną i oczywiście zawsze mamy na uwadze aspekty związane z bezpieczeństwem. W tym celu przeprowadzamy wszystkie niezbędne aktualizacje zabezpieczeń. Używamy wysokiej jakości Windows Server 2016 do hostingu Twojej bazy danych JTL-Wawi. Możliwe jest również przy tym zainstalowanie dodatkowego oprogramowania, takiego jak na przykład JTL 2 Datev lub Unicorn. Chętnie doradzimy Ci w zakresie Twoich opcji i przekażemy Ci cenne wskazówki, które pomogą Ci jeszcze lepiej wykorzystać Twoje oprogramowanie w przyszłości. wnm® jest członkiem inicjatywy Cloud Services Made in Germany. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które wskazuje, że korzystamy z bezpiecznej lokalizacji serwera w Niemczech.

Zarządzany serwer jako opcja dla większego bezpieczeństwa

Wielu sprzedawców internetowych niechętnie zajmuje się techniczną stroną swojej pracy. Mimo że wielu z nich posiada wiedzę w tym zakresie, inwestują oni swój czas o wiele bardziej znacząco, kiedy można skoncentrować się na podstawowej działalności. Jeśli chcesz odetchnąć, zarządzany serwer jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Teraz możesz usiąść i się zrelaksować. Dbamy o aktualizacje Twojego serwera. Nawet Twoje indywidualne życzenia mogą zostać wdrożone przez nasz wyszkolony personel w dowolnym momencie i są rozliczane dla Ciebie przejrzyście w 15-minutowych odstępach czasu. Obejmuje to dodatkowe aktualizacje oprogramowania dla systemu Wawi lub, na przykład, instalację pojedynczego oprogramowania. Wsparcie wysokiej jakości jest zawsze naszym priorytetem. Z tego powodu otrzymasz kompetentną pomoc o każdej porze dnia i nocy za pośrednictwem naszej całodobowej infolinii awaryjnej. W wielu przypadkach problemy ze sklepem oznaczają „być albo nie być” dla przedsiębiorstwa . Jesteśmy po Twojej stronie w nagłych wypadkach i rozwiązujemy dla Ciebie wszelkie problemy.

W tym wiele usług:

  • Codzienna kopia zapasowa na oddzielnym serwerze w oddzielnym centrum danych dla Twojego bezpieczeństwa
  • 10 GB baza danych
  • 24-godzinna infolinia awaryjna
  • Bezpłatna instalacja
  • Darmowa migracja dotychczasowej bazy danych Wawi
  • Możliwe korzystanie z Ameise
  • Opcjonalna instalacja na dowolnej liczbie stacji roboczych i komputerów
  • Możliwy JTL-WMS Mobile Server
  • Przekierowanie drukarki
  • Opcjonalnie bezpłatny dostęp za pośrednictwem przeglądarki internetowej

Serwer w chmurze

miesięcznie

od 39€ *

Serwer w chmurze z licencjonowaniem

miesięcznie

od 99€ *

Nasza oferta jako JTL-Premium-Servicepartner

Jesteśmy partnerem JTL w zakresie usług, technologii i hostingu. W związku z tym oferujemy wiele usług związanych ze wszystkimi rozwiązaniami oprogramowania JTL. Wspieramy Cię w tworzeniu bazy danych Wawi i przenoszeniu Twoich danych. W tym samym czasie możesz uzyskać dostęp do naszego hostingu JTL. Tutaj wnm® oferuje szczególnie korzystne i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie. Wiele innych ofert hostingu jest albo znacznie droższych, albo mniej elastycznych. Od początkujących, po profesjonalistów z branży E-Commerce, z wnm® każdy może znaleźć odpowiedni pakiet hostingowy. Nasz hosting może zostać przedłużony w dowolnym momencie i rośnie wraz z Tobą, dzięki czemu zawsze otrzymasz właściwą opiekę dla swojej firmy. Polegamy na najnowszym i najpotężniejszym sprzęcie, dzięki czemu nasze serwery spełniają wszystkie standardy i Twoje oczekiwania. Również temat bezpieczeństwa jest dla nas bardzo ważny. Wiemy, jak dużą rolę odgrywa ochrona danych w Internecie. Z tego powodu codzienne kopie zapasowe danych są przechowywane w naszym programie, który jest przechowywany na oddzielnym serwerze i w osobnym centrum danych. Nawet w przypadku poważnych awarii możesz więc zawsze liczyć na minimalną stratę, a Twoje dane są bezpieczne w każdej chwili. Jako partner serwisowy JTL, chętnie wesprzemy Cię również naszą szeroką gamą usług. U nas znajdziesz nie tylko wysokiej jakości hosting, ale także niezbędne wsparcie i porady. Nie tylko instalujemy Twój vServer, ale także szkolimy Ciebie i Twoich pracowników w jego profesjonalnej obsłudze. Gdy pojawią się pytania lub wątpliwości, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zarezerwuj nasz wysokiej jakości hosting MS SQL teraz. Dostępne są różne opcje hostingu, od standardowego przez nasze serwery w chmurze, aż po serwer w chmurze ze standardowym licencjonowaniem, który oferuje pełną przestrzeń na serwerze i przestrzeń roboczą. Zarezerwuj teraz lub wyślij do nas zapytanie.