JTL-Enterprise-Partner dla usług i technologii

Agencja E-Commerce wnm® od lat ściśle współpracuje ze znaną niemiecką firmą JTL. JTL jest dobrze znana w świecie handlu online z innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań programowych, które pomogły już wielu traderom osiągnąć większy sukces. Podczas gdy JTL koncentruje się przede wszystkim na opracowywaniu nowych pomysłów i tworzeniu własnego oprogramowania, w wielu przypadkach agencje partnerskie przejmują pożądaną obsługę serwisową. JTL oferuje własną wyszukiwarkę, w której klienci specyfikują swoje zapytanie i znajdują właściwego partnera dla swojego problemu.

JTL-Servicepartner i JTL-Technologiepartner

Podczas gdy wielu partnerów serwisowych wyspecjalizowało się w pojedynczych usługach, firma wnm® zawsze dążyła do holistycznego podejścia. Z tego względu JTL przyznała nam status Partnera Enterprise. Zamiast świadczyć usługi tylko na rzecz JTL-Wawi lub JTL-Shop, znamy wszystkie produkty JTL i oferujemy nie tylko doradztwo. Opracowujemy własne rozwiązania, które pozwalają na większą personalizację produktów JTL. Ponadto w naszym asortymencie można znaleźć również oferty hostingowe lub marketingowe, z którymi tworzymy dla naszych klientów indywidualne pakiety, które są dokładnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Nasze doradztwo nie kończy się zwykle prostą radą. Wspieramy Cię również technicznie, pomagamy w tworzeniu sklepu lub zapewniamy Tobie i Twoim pracownikom szkolenie w zakresie korzystania z JTL-Wawi. Dbamy o instalację, utrzymanie i aktualizacje, abyś mógł skoncentrować się na swojej podstawowej działalności.

Osiągalni dla Ciebie jako partner w dowolnym momencie

Nie tylko nasze serwery zapewniają 100% niezawodność. Jako Twój partner jesteśmy dla Ciebie dostępni przez całą dobę, a w nagłych wypadkach również w późnych godzinach, aby pomóc Ci w przypadku awarii lub usterek. Wspieramy Cię w korzystaniu z JTL-Wawi, JTL-Shop 4, JTL-Connector lub JTL-eazyAuction. Nasi pracownicy wykazują się kompetencją i fachową wiedzą oraz wspierają Cię w korzystaniu z różnych rozwiązań oprogramowania JTL.