JTL-Fulfillment Network - twój interfejs do dostawcy usług Fulfillment

JTL-Fulfillment Network to nowe rozwiązanie JTL zaprojektowane w celu ułatwienia sprzedawcom realizacji usług Fulfillment. JTL stworzył interfejs jako sieć ułatwiającą kontakt między sprzedawcami internetowymi a dostawcami usług. JTL-Fulfillment Network jest już zintegrowana jako funkcja w JTL-Wawi. Sieć Fulfillment zapewnia bezproblemową łączność praktycznie bez wysiłku, a JTL zapewnia przy tym wysoce funkcjonalne rozwiązanie Fulfillment zapewniające korzyści dla obu stron. Dla wszystkich użytkowników JTL-Wawi, Fulfillment Network jest wstępnie zainstalowane i gotowe do uruchomienia.

Dlaczego warto korzystać z JTL-Fulfillment Network?

Szeroki wybór partnerów

Jako sprzedawca otrzymujesz duży wybór różnych usługodawców. Ze względu na coraz większy sukces Fulfillment Network, liczba partnerów do współpracy rośnie z dnia na dzień. Sprzedawcy internetowi, którzy sami mają potencjał do realizacji zamówień i na przykład chcą zaoferować niewykorzystaną powierzchnię magazynową lub nadmiar zasobów ludzkich, mogą szybko oferować się jako dostawcy.

Łatwa integracja

Obecnie JTL-Fulfillment Network jest dobrze połączona ze wszystkimi produktami JTL. Użytkownicy JTL-Wawi lub JTL-WMS mogą praktycznie od razu rozpocząć korzystanie z opcji Fulfillment. Interfejs jest synchronizowany dwukierunkowo i w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można od razu przeglądać i korzystać w Wawi z danych i procesów. Pozwala to na jeszcze bardziej wydajną pracę magazynową i logistyczną – nawet przy outsourcingu.

Pełna kontrola

Podczas współpracy możesz w każdej chwili kontrolować swoje własne zasoby u partnera. Zmiany zasobów są widoczne już po kilku minutach, dzięki czemu możliwa jest stała kontrola. Wszystkie zmiany w zasobach są dla Ciebie w pełni przejrzyste. W przypadku każdego artykułu można śledzić księgowania przychodzące i przesunięcia, ich pozycję oraz ilość. Jako sprzedawca korzystasz przede wszystkim z w pełni zautomatyzowanych procesów. Skorzystaj z Wawi i JTL-Fulfillment Network, aby bezpośrednio obsługiwać zamówienia od klientów. To Ty określasz przepływ pracy.

Oszczędności

Dla korzystania z Fulfillment-Network niepotrzebne są żadne koszty integracji, jak to często bywa w przypadku innych rozwiązań. Zwłaszcza małe przedsiębiorstwa oszczędzają na współpracy z dostawcami Fulfillment o dużej wydajności. Ponieważ często obsługują oni miesięcznie znacznie większe ilości przesyłek, mniejsze przedsiębiorstwa zyskują niższe koszty wysyłki, które również aktywnie przynoszą korzyści.

Internacjonalizacja

Również internacjonalizacja firmy jest znacznie łatwiejsza dzięki JTL-Fulfillment Network. Przenieś swoje towary bezpośrednio do kraju sprzedaży i współpracuj z lokalnym usługodawcą. Skraca to czas wysyłki, a także koszty wysyłki, dzięki czemu możesz jeszcze lepiej obsługiwać klientów za granicą.

Nasze usługi rzecz JTL-Fulfillment Network świadczymy w formie doradztwa i integracji.

Zalety dla dostawców usług Fulfillment

Jako dostawca usług Fulfillment zyskujesz na szybkiej integracji. Możesz wprowadzać sprzedawców jako dostawców za pośrednictwem Wawi i automatycznie przenosić magazyn za pośrednictwem aplikacji. Zbiory danych są w pełni zautomatyzowane i umożliwiają wzajemną kontrolę zamówień. Wszystkie informacje, które otrzymujesz od sprzedawcy możesz przeglądać w JTL-Wawi. Już teraz sieć ma ogromny zasięg sprzedawców i możesz w pełni korzystać z wielu zalet za niską opłatą.

Funkcje JTL-Fulfillment Network

Tutaj znajdziesz przegląd najważniejszych funkcji:

Integracja w Wawi

Jeśli korzystasz z JTL-Wawi, magazyn Fulfillment jest już dla Ciebie zintegrowany. W magazynie można na przykład przypisać szablony drukowania dla różnych dokumentów, o ile mają one być dołączone przez usługodawcę do zamówienia. Po prostu kontrolujesz procesy, takie jak dostawa towarów i postępujesz jak zwykle w JTL-Wawi.

Magazynowanie towarów

Przenoszenie produktów do usługodawcy jest znacznie łatwiejsze dzięki JTL-Fulfillment Network. Wszystkie istotne dane artykułów są automatycznie przesyłane do usługodawcy, gdy tylko wciśniesz Go i wybierzesz jego magazyn jako docelowy. Możesz dokładnie śledzić status transferu towarów i obserwować go w swoim JTL Wawi.

Użytkowanie bez Wawi

Chociaż JTL-Wawi znacznie ułatwia korzystanie z JTL-Fulfillment Network, to nie musisz korzystać z obydwóch rozwiązań JTL. JTL-Fulfillment Network może być również używane bez zarządzania towarami. Możesz wtedy kontrolować procesy za pośrednictwem portalu internetowego. Możliwe jest również połączenie za pośrednictwem otwartego API we własnych rozwiązaniach programowych.

Przetwarzanie zamówień

Po otrzymaniu zamówienia od klienta, jest ono przekazywane bezpośrednio do usługodawcy Fulfillment i przez niego obsługiwane. Możesz łatwo kontrolować i śledzić proces poprzez magazyn Fulfillment w systemie zarządzania towarem. Po udanej wysyłce otrzymasz również wszystkie niezbędne informacje o śledzeniu, dzięki czemu możesz przekazać je klientowi.

Nasza oferta dla sprzedawców i usługodawców Fulfillment

Nasze usługi rzecz JTL-Fulfillment Network świadczymy w formie doradztwa i integracji.

Integracja

Integracja sieci może być nieco kłopotliwa, w szczególności jeśli nie jesteś użytkownikiem JTL-Wawi i nie jesteś zaznajomiony z produktami JTL. Chętnie doradzimy w kwestii oczekiwanych nakładów i wyjaśnimy, w jaki sposób możesz sam przeprowadzić integrację. Wesprzemy Cię przy tym i chętnie pomożemy Ci w przypadku jakichkolwiek problemów. W ten sposób konfigurowanie JTL-Fulfillment-Network w Twojej organizacji przebiegnie sprawnie.

Doradztwo

Chętnie przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników w prawidłowej obsłudze nowych funkcji, tak abyś mógł zintegrować je z codzienną rutyną biznesową w wysoce funkcjonalny sposób. Dajemy Ci szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci szybko rozpocząć pracę. Oczywiście zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Jako JTL-Premium-Servicepartner oferujemy konsultacje informacyjne, podczas których uzyskasz szczegółowe informacje. Mogą być one przeprowadzane telefonicznie lub bezpośrednio w Twojej firmie. Wyjaśnimy Ci nie tylko funkcje JTL-Fulfillment Networks, ale pomożemy również w samodzielnym przedsięwzięciu pierwszych kroków.
Złóż zapytanie teraz, a my wyślemy ci indywidualną ofertę.