JTL-Shop – System sprzedażowy dla początkujących i profesjonalistów

Pod nazwami JTL-Shop 4 i JTL-Shop 5 dostępne są najnowsze wersje sprawdzonego systemu sprzedażowego JTL. Podobnie jak w przypadku wszystkich rozwiązań JTL, JTL-Shop nie jest zaprojektowany jako samodzielne oprogramowanie. Zamiast tego, w większości przypadków sklep internetowy jest połączony z zarządzaniem zasobami czy JTL-Wawi. Zapewnia to użytkownikom największe korzyści. Oprogramowanie JTL jest kompletnym rozwiązaniem, które wspiera sprzedawców we wszystkich aspektach handlu online.

Funkcje JTL-Shop

JTL-Shop charakteryzuje się wieloma funkcjami. Ponadto regularne aktualizacje zapewniają rozszerzanie funkcji i ulepszanie już istniejących. JTL ściśle współpracuje przy tym ze swoimi użytkownikami, bierze pod uwagę ich opinie i życzenia.

Szczególnie popularne funkcje sklepu JTL to:

 • Centralne zarządzanie asortymentem i sprzedażą
 • Łatwe przetwarzanie zamówień
 • Zarządzanie artykułami i asortymentem
 • Cross selling i up selling
 • Indywidualne ustalanie cen
 • Ceny specjalne i stopniowane
 • Szablon zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek
 • Responsywny szablon
 • Newsletter
 • Krótka realizacja zamówień
 • Statystyki przychodów
 • Historia zamówień
 • Wyszukiwanie odporne na błędy
 • Łatwa migracja danych i sklepów
 • Pobieranie i przesyłanie
 • Różne opcje rozbudowy

Zamów swój JTL-Shop teraz lub przetestuj Demo-Shop, zanim zdecydujesz się na zmianę.

JTL-Shop jest odpowiedni dla każdego sprzedawcy internetowego!

Dla początkujących i profesjonalistów - jeśli naprawdę chcesz wystartować

Jeśli masz dobry plan biznesowy, często chcesz wystartować tak szybko jak to możliwe i dokonać pierwszych sprzedaży w sklepie internetowym. JTL-Shop jest idealny dla wszystkich nowopowstałych firm i startupów, które po raz pierwszy chcą spróbować handlu online. W systemie sprzedażowym domyślnie dostępny jest responsywny szablon, dzięki któremu można szybko osiągnąć wspaniałe wyniki. Ambitni sprzedawcy mają również okazję, aby poszerzyć swój sklep według swojej koncepcji, kupić dodatkowe szablony i wtyczki oraz dostosować sklep do swoich potrzeb. Edycja JTL-Shop Community Free jest bezpłatna i jest odpowiednia zwłaszcza dla sprzedawców z niewielkim asortymentem. Szczególnie jeśli chcesz odróżniać się od konkurencji, doradzamy, abyś dostosował szablon sklepu indywidualnie. Oczywiście czas zawsze jest czynnikiem, a zwłaszcza startupy chcą zazwyczaj jak najszybciej być widoczne w sieci za pomocą funkcjonalnej strony internetowej. Niemniej jednak nie powinny tu pojawić się błędy spowodowane pośpiechem. Tylko dobre i atrakcyjne strony internetowe zapewnią ostatecznie pożądane obroty i będą widoczne w Google. Ale nawet jeśli już jesteś obecny online, rozwój twojego sklepu jest możliwy w każdej chwili. Wszystkie rozwiązania JTL są skalowalne w kilku prostych krokach. Firma wnm® wspiera Cię w przekształcaniu asortymentu i dostosowuje Twój sklep do nowych wymagań. W ten sposób wykorzystujesz pełny potencjał JTL i jego katalogu produktów.

Transfer - przy przejściu na system JTL z innego systemu

Wielu sprzedawców internetowych odkrywa prędzej czy później korzyści płynące z JTL-Wawi. Jeśli korzystałeś wcześniej z innego systemu sprzedażowego, takiego jak Shopware lub WooCommerce, wkrótce zorientujesz się, że przejście na JTL-Shop ma sens. Wewnętrzny system sprzedażowy JTL idealnie nadaje się do stosowania razem z zarządzaniem towarami. JTL-Shop oferuje przy tym swoim użytkownikom różnorodne funkcje. Nawet z możliwością podłączenia zarządzania towarami z zewnętrznych systemów za pomocą JTL-Connector, JTL-Shop pozostaje najprostszym i najbardziej kompatybilnym rozwiązaniem, jeśli chcesz uzyskać pełną funkcjonalność. Funkcje zarządzania towarami i sklep internetowy są optymalnie dopasowane do siebie i dzięki temu doskonale nadają się do stosowania jako całość. JTL oferuje wiele pomocy migracyjnych, a jako partner chętnie pomagamy w szybkim i nieskomplikowanym transferze sklepu. Najważniejsze jest zawsze pełne przeniesienie danych. W końcu tylko pełna migracja danych zapewnia płynną zmianę. Z przyjemnością doradzimy, jak przenieść dane do nowego sklepu lub wesprzemy Cię w transferze. Wschodząca gwiazda – jeśli potrzebujesz sklepu, który dotrzymuje kroku Twojemu sukcesowi.

Dla rosnących przedsiębiorców – kiedy potrzebujesz sklepu, który dotrzyma Ci kroku

W przypadku, gdy Twój sklep internetowy doświadczył bezprecedensowego wzrostu w przeszłości, możesz potrzebować wydajnego i skalowalnego systemu dla sklepu internetowego. Z JTL-Shop zyskujesz wysokowydajny sklep internetowy, który zapewnia również najlepsze usługi dla wielu wyszukiwań i zamówień. Struktura techniczna JTL-Shop jest idealnie zaprojektowana dla dużych sprzedawców i pomoże Ci osiągnąć sukces. Szczególnie wspierane przez JTL są duże i średnie firmy o szerokim asortymencie. Istnieje tutaj również możliwość łatwej obsługi kilku sklepów w tym samym czasie. W tym celu do JTL Wawi można podłączyć moduł Multishop. Zasadniczo JTL-Shop i JTL-Wawi oferują idealną i wydajną kombinację. Otrzymujesz wszystkie funkcje i różne opcje automatyzacji, aby pracować tak wydajnie, jak to tylko możliwe. Zwłaszcza w przypadku szybkiego wzrostu biznesu należy szybko zareagować, w przeciwnym razie sprawy mogą utknąć w miejscu. Dzięki oprogramowaniu JTL możesz tego uniknąć.

Twój skalowalny JTL-Shop od wnm®

W sprzedaży online nic nie jest tak ważne, jak elastyczność. Z dnia na dzień przedsięwzięcie może pójść na marne. Jednak również wielki sukces może długo czekać przed Twoimi drzwiami i niespodziewanie skonfrontować Cię z licznymi zamówieniami i nowymi klientami odwiedzającymi Twój sklep. Tutaj wymagana jest szybka reakcja. Wiele systemów sprzedażowych jest nieelastycznych i nie nadąża za wzrostem biznesu. JTL-Shop jest skalowalny od samego początku i może być rozszerzany w zależności od aktualnego statusu sklepu. Oferujemy Startup-Shop dla początkujących i małych firm w bardzo atrakcyjnej miesięcznej cenie. Jeśli jesteś zainteresowany bardziej rozbudowanym hostingiem sklepu, znajdziesz również odpowiednie oferty w naszym sklepie internetowym. W tym przypadku wynajmujesz sklep z zainstalowanym fabrycznie oprogramowaniem JTL. Hosting jest wliczony w cenę i na życzenie może zostać przedłużony. Możesz skorzystać również z naszego renomowanego wnm®-Service-Paket. Oznacza to, że w nagłych wypadkach jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę za pośrednictwem naszej infolinii. Zapewniamy wsparcie techniczne i opcjonalnie przeprowadzamy dla Ciebie regularne kopie zapasowe.

Skontaktuj się teraz lub zamów nasz Shophosting!