Dostępni polskojęzyczni współpracownicy

W agencji E-Commerce-Agentur wnm® pracują współpracownicy o różnych kluczowych kompetencjach. Zawsze poszukujemy nowych talentów, jesteśmy doskonale umiejscowieni na arenie międzynarodowej, a oprócz anglojęzycznych kolegów, zatrudniamy również pracowników polskojęzycznych. Rozszerzenie działalności na Polskę od dawna było życzeniem kierownictwa, aby oferować wysokiej jakości wsparcie lokalnym firmom i sprzedawcom internetowym. Chociaż nie możemy jeszcze zapewnić przedstawicielstwa w Polsce, nasi pracownicy chętnie przyjmą zapytania w biurach Gifhorn, Lüneburg, Bayreuth i Wuppertal, na życzenie również w języku polskim. W tym celu przygotowaliśmy dodatkowy numer telefonu dla naszych polskich klientów, pod którym masz gwarancję połączenia z polskojęzycznym pracownikiem, który udzieli Ci dalszego wsparcia.

Dla Twojego sukcesu w Polsce i na arenie międzynarodowej

Wiele polskich sklepów internetowych wyraziło już zainteresowanie różnorodnymi produktami JTL. Wszystkie rozwiązania oprogramowania JTL będą w przyszłości dostępne w Polsce i dla polskiego rynku. Jako JTL-Servicepartner oferujemy odpowiednie usługi i serwis, aby pomóc nowym użytkownikom rozpocząć korzystanie z tego oprogramowania. W wielu przypadkach może być konieczne jego dostosowanie, aby działało prawidłowo w danej firmie. Na żądanie wnm® dostosuje oprogramowanie dla Ciebie, pomoże Ci w indywidualnie zaprogramowanych dodatkach i przeszkoli Twoich pracowników. W tym celu zatrudniamy polskojęzycznych pracowników, którzy udzielą wsparcia w Twoim ojczystym języku i są zawsze dostępni jako osoby kontaktowe.

Czynniki sukcesu w E-Commerce

Żadna branża nie rozwija się tak szybko, jak handel internetowy. Często wystarczają tutaj proste pomysły, aby osiągnąć wielki przełom. Jednak dla osiągnięcia długoterminowego sukcesu niezbędny jest dobry model biznesowy. Oferta JTL wspiera Cię w prowadzeniu sklepu online, zarządzaniu towarami oraz wprowadzaniu zagranicznego oprogramowania, jak również w sprzedaży przez Amazon i eBay. W ten sposób Twoja firma odnniesie sukces, zarówno w Polsce, jak i na rynku międzynarodowym. wnm® jest idealnym partnerem po Twojej stronie. Doradzamy i wspieramy Ciebie i Twoich pracowników w zakresie usług JTL w języku polskim.