Szukasz JTL-Servicepartner we Wrocławiu?

Z 640 000 mieszkańców Wrocław jest czwartym co do wielkości miastem w Polsce i stolicą Dolnego Śląska. Miejsce to ma nie tylko historyczne znaczenie, ale z wieloma firmami, uniwersytetami, instytucjami badawczymi i muzeami stanowi centrum gospodarcze, naukowe i kulturalne Dolnego Śląska. Już od lat 90. we Wrocławiu odbywa się wiele działań mających przyciągnąć inwestorów i założycieli firm. Miasto staje się centrum gospodarczym w trójkącie granicznym Polski, Niemiec i Czech i stanowi duży rynek zbytu Europy Wschodniej, szczególnie dla zachodnioeuropejskich inwestorów.

Idealna infrastruktura dla przedsiębiorstw

Historyczne miasto Wrocław jest idealnie połączone z polską i międzynarodową siecią transportową. Górnośląskie tereny przemysłowe i ważny gospodarczo Kraków są osiągalne na wschód od Wrocławia autostradą A4. Na zachód A4 łączy Wrocław z Dreznem. Wygodna obwodnica autostrady utrzymuje ruch w oddali od miasta i zapewnia wygodne poruszanie się po centrum. Wrocław ma główny dworzec kolejowy oferujący bezpośrednie połączenia z Warszawą, Szczecinem, Dreznem lub Pragą. Port Lotniczy im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu obsługuje również wiele międzynarodowych linii lotniczych, takich jak niemiecka Lufthansa. Od przełomu tysiącleci i przystąpienia Polski do UE wielu inwestorów zagranicznych osiedliło się we Wrocławiu. Firmy takie jak IKEA, Toshiba, Tesco czy Cadburry Schweppes założyły tutaj oddziały. Również Google i Siemens są reprezentowane tutaj przez swoje oddziały. Ze względu na punkt ciężkości położony na IT i firmy farmaceutyczne, Wrocław staje się coraz bardziej zaawansowanym centrum technologicznym, co jest wspierane przez miasto poprzez budowę parków technologicznych i przemysłowych, a także poprzez doskonałe warunki dla założycieli przedsiębiorstw.

wnm® - Twój partner w technologicznym centrum, Wrocławiu

Wrocław to doskonała lokalizacja biznesowa. Jest to również rozpoznawane przez coraz większą liczbę przedsiębiorców, którzy korzystają z lokalizacji dla własnych oddziałów. Jeśli chodzi o handel internetowy, w Polsce znaleźć można tylko kilku satysfakcjonujących usługodawców. Jesteśmy jednym z pierwszych JTL-Servicepartner z naszą ofertą w Polsce. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze polskojęzycznej jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie pożądane usługi, od doradztwa po rozwój lub monitoring, również dla polskich firm lub międzynarodowych firm z polskimi pracownikami. Prześlij nam zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy. Wiele firm i sklepów internetowych we Wrocławiu czerpie wiele korzyści z korzystania z szerokiej gamy rozwiązań oprogramowania JTL. Firma wnm® oferuje usługi dla JTL w języku polskim, dopasowane do JTL-Shop, JTL-Wawi lub JTL-Connector, dzięki czemu oprogramowanie może zapewnić jeszcze więcej indywidualnych korzyści. Razem pomożemy Ci osiągnąć większy sukces w sieci.