Szukasz JTL-Servicepartner w Krakowie?

Z około 760 000 mieszkańców, to południowo-zachodnie miasto jest drugim co do wielkości po Warszawie miastem w Polsce. Kraków znajduje się nad górną Wisłą i do 1596 był stolicą ówczesnego Królestwa Polskiego. W tym historycznym mieście znajduje się drugi najstarszy uniwersytet środkowoeuropejski. Od średniowiecza Kraków był ośrodkiem przemysłu, nauki i kultury, dlatego wciąż można tutaj znaleźć wiele zabytków kultury z epoki gotyckiej, renesansowej, barokowej i późniejszych. Nawet dzisiaj Kraków ma kluczowe znaczenie dla Polski i Europy. Miasto jest ważnym ośrodkiem technologii i nauk przyrodniczych.

Kraków - potęga gospodarcza w Polsce

Kraków to jedna z najbardziej ekonomicznie znaczących lokalizacji w Polsce. Region z ośmioma milionami mieszkańców zamieszkuje duża liczba młodych, a przede wszystkim wykwalifikowanych pracowników. Ludność w mieście jest stosunkowo młoda, a ponad 60% populacji ma mniej niż 45 lat. Wielu niemieckich i międzynarodowych przedsiębiorców zainwestowało już w Krakowie, w tym Deutsche Bank, Volvo, Metro i Ikea. Polska i Kraków szczególnie promują zakładanie przedsiębiorstw, a zwłaszcza firm High-Tech, z myślą o których powstał tu park technologiczny. Właśnie tam nowoczesna infrastruktura łączy się z korzystnymi uwarunkowaniami podatkowymi, które tworzą wyjątkową lokalizację biznesową w Europie. Jednocześnie instytucje badawcze, uczelnie i uniwersytety zapewniają napływ wykwalifikowanych pracowników, dzięki którym lokalne firmy odniosą korzyści w przyszłości.

wnm® - Twój partner w historycznym mieście Krakowieu

Już w średniowieczu Kraków miał wielkie znaczenie dla Polski i był w stanie zachować je do czasów współczesnych. W XX wieku miasto zostało w dużej mierze oszczędzone od zniszczeń, dzięki czemu stanowi dzisiaj szczególnie piękny i historycznie ukształtowany pejzaż z licznymi zabytkami. wnm® oferuje odpowiednią ofertę produktów i usług dla polskich i niemieckich firm w Krakowie dzięki wielu przeszkolonym, polskojęzycznym pracownikom. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników w korzystaniu z oprogramowania JTL, jesteśmy JTL-Servicepartner w Polsce i mamy w ofercie wiele produktów, z których możesz czerpać korzyści. Zapewniamy szkolenia, optymalizujemy Twój sklep internetowy i pomagamy osiągnąć większy sukces w sieci.