Szukasz JTL-Servicepartner w Warszawie?

Z 1,7 miliona mieszkańców Warszawa jest nie tylko stolicą, ale także największym i najludniejszym miastem w Polsce. Jest jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych i handlowych w Europie i łączy Europę Wschodnią i Środkową. 15% polskiego produktu krajowego brutto generowane jest w stolicy jako w centrum gospodarczym Polski. Warszawa jest jednym z najsilniejszych ekonomicznie regionów metropolitalnych na świecie i jest najbogatszym miastem w Polsce.

Warszawa jako popularna lokalizacja dla przedsiębiorców

Nie tylko polscy przedsiębiorcy korzystają z czynników lokalizacyjnych Warszawy. Również wielu inwestorów zagranicznych dawno zaryzykowało drugie spojrzenie i ustanowiło Warszawę punktem wyjścia do prowadzenia działalności w obszarze gospodarczym Europy Wschodniej. Miasto charakteryzuje połączenie historii i nowoczesności. Oprócz starej zabudowy i obiektów kulturalnych takich jak uczelnie i teatry, na tle panoramy Warszawy znajduje się wiele biurowców i hoteli. Warszawa jest siedzibą największej giełdy papierów wartościowych w Europie Środkowo-Wschodniej i jednego z największych centrów finansowych na świecie. Polska ma różne przyszłościowe czynniki lokalizacyjne i od wielu lat osiąga stały roczny wzrost, co jest idealne dla wielu start-upów. Wszystkie te czynniki spotykają się w Warszawie. Stopa bezrobocia wynosi tu tylko około 2,5%, a uniwersytety i szkoły zawodowe zapewniają wykwalifikowaną kadrę młodych ludzi. Szczególnie branże takie jak górnictwo, rolnictwo i przemysł odgrywają dużą rolę w rozwijającej się polskiej gospodarce. Można tutaj jednakże znaleźć również przemysł elektryczny i motoryzacyjny. Również sektor usług i handel rozwijają się tutaj coraz intensywniej.

wnm® - Twój partner w Warszawie, stolicy Polski

Jako przedsiębiorca lub sprzedawca internetowy możesz korzystać z wielu zalet i doskonałych warunków na terenie Warszawy. Chcemy wspierać Cię jako partnera w drodze do sukcesu. Jako JTL Premium-Servicepartner od lat ściśle współpracujemy z firmą i oferujemy naszym klientom kompetentne JTL-Service i JTL-Support. Jeśli jesteś użytkownikiem jednego z wielu rozwiązań oprogramowania JTL, z chęcią udzielimy Ci wsparcia, zapewnimy Ci idealny hosting o jakości „Made in Germany” oraz będziesz mógł skorzystasz z naszej oferty usług i doradztwa. To da Twojej firmie jeszcze większe szanse na rozwój w przyszłościowym mieście, jakim jest Warszawa.